On Page SEO چیست؟

On Page SEO چیست؟

On Page SEO چیست؟

جهت افزایش بازدید مقاله ها و صفحات وب سایت و قرار دهی آن ها در صفحه اول گوگل باید از سئو داخل صفحه برای جذب موتورهای جستجو استفاده کنید. سئو داخل صفحه فرآیند بهینه سازی صفحات منفرد برای کسب رتبه های بهتر در جستجو و ایجاد ترافیک مربوطه است. این شامل تاکتیکهایی است که به یک صفحه برای کلمه کلیدی هدف اصلی کمک می کند.

گرچه سئو داخل صفحه به بهینه سازی یک صفحه از محتوا مربوط می شود ، اما به عوامل دیگری نیز بستگی دارد. سئو داخلی فقط ممکن است برای رتبه بندی یک صفحه کافی نباشد. همچنین اگر می خواهید صفحه ای از محتوا را برای رتبه بندی به دست آورید ، به یک استراتژی سئو در خارج از صفحه به صورت کاملا فنی نیاز دارید.

چک لیست سئو سایت

قبل از انتشار هرگونه پست یا صفحه جدید در سایت خود ، اقدامات زیر را روی آن انجام دهید.

یافتن کلمات کلیدی پر سرچ

کلمات کلیدی پر سرچ در زمینه موضوع صفحه جدید خود بیابید. برای یافتن برترین کلمات کلیدی ، تحقیقات لازم را انجام دهید.

بهترین کلمه کلیدی عبارت یا اصطلاحی است که مربوط به موضوع اصلی مطالب باشد. کلمه کلیدی باید توصیف دقیق محتوای شما باشد. همچنین به طور منظم توسط مخاطبان شما جستجو می شود.

برای محتوای خود یک کلمه کلیدی اصلی انتخاب کنید. هنگامی که کلمه کلیدی خود را انتخاب کردید ، آن را به یک صفحه از محتوای سایت خود اختصاص دهید.

On Page SEO چیست؟

On Page SEO چیست؟

اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی اصلی به محتوای دیگری اختصاص داده نشده است. یک کلمه کلیدی اصلی هرگز نباید به بیش از یک صفحه از محتوای سایت شما اختصاص یابد. اگر کلمه کلیدی یکسانی را به بیش از یک صفحه اختصاص دهید ، این امر می تواند باعث ایجاد سردرگمی در کلمات کلیدی شود ، در اینصورت موتورهای جستجو نمی دانند کدام صفحه از اهمیت بیشتری برخوردار است و بنابراین ، هیچ یک از صفحات را رتبه بندی نمی کند.

سه تا پنج کلمه کلیدی مرتبط برای محتوای خود انتخاب کنید.

کلمات کلیدی مرتبط اصطلاحات و عباراتی هستند که مترادف هستند یا از لحاظ معنایی با کلمه کلیدی اصلی شما مرتبط هستند. تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید تا سه تا پنج کلمه کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی اصلی شما پیدا کند.

محتوا را با هدف جستجوی کلمه کلیدی مطابقت دهید. محتوایی ایجاد کنید که آنچه کاربر در هنگام جستجو به دنبال آن است را فراهم کند. بیش از 300 کلمه محتوا بنویسید.

تعداد کلمات محتوای شما بسته به هدف صفحه و عمق موضوع متفاوت خواهد بود. اما به عنوان بهترین روش ، صفحاتی را منتشر کنید که بیش از 300 کلمه متن دارند.

محتوا کپی ممنوع

کپی مطلب در سایت خط قرمز گوگل است. از محتوایی که قبلاً در سایت دیگری منتشر شده است ، کپی نکنید. اگر مطالب دارای کپی یا تکثیر از سایتهای دیگر باشد ، موتورهای جستجو ممکن است سایت شما را جریمه کنند یا رتبه بندی نکنند.

عنوان ها را تیتر بندی کنید

با قرار دادن عبارات در برچسب H2 ، به موتورهای جستجو کمک کنید تا زیرعنوانهای محتوای شما را شناسایی کنند. از کلمه کلیدی اصلی حداقل در یک عنوان فرعی استفاده کنید.

با استفاده از کلمه کلیدی اصلی حداقل در یکی از زیرعنوان های خود ، محتوای خود را به کلید واژه اصلی ببندید. اگر طبیعی و منطقی است ، آن را در بیش از یک زیر عنوان استفاده کنید. از کلمه کلیدی اصلی در پاراگراف اول و آخر محتوا استفاده کنید.

با این کار ، به موتورهای جستجو نشان دهید که این صفحه ارتباط نزدیکی با موضوع دارد. سعی کنید از کلمه کلیدی هدف در نزدیکی ابتدای پاراگراف اول و در پاراگراف آخر خود استفاده کنید.

حداقل یک تصویر اضافه کنید.

مطالب را برای خوانندگان جالب تر کنید و با افزودن حداقل یک تصویر به صفحه ، به موتورهای جستجو نشان دهید که محتوا ارزشمند است.کلیدواژه اصلی را به نام فایل تصویر اضافه کنید.

قبل از بارگذاری تصویر در وب سایت خود ، فایل را با عبارتی نامگذاری کنید که شامل کلمه کلیدی اصلی صفحه باشد.

کلمه کلیدی اصلی را به عنوان تصویر اضافه کنید.

هنگام بارگذاری تصویر ، کلمه کلیدی اصلی را نیز به عنوان تصویر اختصاص داده شده به تصویر اضافه کنید.

اندازه تصویر را بررسی کنید.

اندازه تصویر خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که آنقدر بزرگ نیست که باعث کند شدن بارگذاری سایت شود. پرونده های بزرگ را قبل از بارگذاری در سایت خود فشرده کنید و اندازه تصاویر را به اندازه نمایشگر مورد نظر تغییر دهید.

یک URL مناسب SEO بنویسید که شامل کلمه کلیدی اصلی باشد.

برای صفحه URL ایجاد کنید که شامل کلمه کلیدی اصلی باشد. از افزودن کلمات غیر ضروری در پیوند ثابت خودداری کنید.

برچسب ها و دسته های مربوطه را اختصاص دهید

برچسب ها و دسته های محتوای موجود در سایت را سازماندهی می کنند و به موتورهای جستجو کمک می کنند تا موضوعات را راحت تر درک کنند. اگر یک پست منتشر کردید ، دسته ها و برچسب هایی را که به موضوع مطلب مربوط هستند اضافه کنید.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی