دیجیتال مارکتینگ پیرایه

طراحی و مدیریت وب سایت

خدمات دیجیتال مارکتینگ پیرایه
طراحی و مدیریت وبسایت

طراحی و مدیریت وبسایت

ما وب سایت ها را بر اساس زبان PHP و به صورت داینامیک برنامه نویسی کرده و با توجه به امکانات مورد نیاز، وب سایت را از پایه توسط PHP و یا با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، جوملا، اپن کارت، پرستا شاپ؛ دروپال، مجنتو و همچنین فرم ورک ها مانند لاراول پیاده سازی می نماییم.ارایه خدمات با کیفیت و ارزان در کمترین زمان ممکن خط و مشی اصلی شرکت در می باشد.
این مجموعه؛ سیاست بازاریابی و جذب مشتری خود را بر اساس ارایه ی توانمندی ها و نشان دادن کیفیت خدمات خود بر پایه نمایش طراحی های قبلی و رضایت مندی مشتریان خود بنانهاده است و تمرکز اصلی خود را بر روی کیفیت وب سایت های طراحی شده و همچنین بازدهی بالای عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت قرار داده است.
با توجه به اینکه اکثر مشتریان محترم پس از عقد قرارداد تمایل به اطلاع از چگونگی پیشرفت پروژه دارند ؛ تیم nnpco نیز حداکثر 24 ساعت پس از عقد قرار داد به مشتری معرفی خواهد شد تا بتوان نسبت به ارایه گزارش روند رشد پروژه به کارفرما ارایه گزارش نمود .
لازم به ذکر است: این مجموعه دارای تیم کنترل کیفیت می باشد که پس از تایید پروژه توسط کارفرما، وب سایت ها را از نظر کیفیت اجرا، سازگاری با مرورگرها و ابزارهای مختلف موبایلی، ایمنی، بهینه سازی برای موتورهای جستجو و کد نویسی کنترل می نماید.
شایان ذکر است در ادامه به تفکیک در خصوص تمامی موارد پروژه طراحی وب سایت و عملیات بهینه سازی ، سئو سایت و افزایش رنک توضیح داده خواهد شد .

Call Now Button
دیجیتال مارکتینگ پیرایهطراحی سایت و سئو: اثری از دیجیتال مارکتینگ پیرایه