طراحی-وب-سایت--فروشگاهی

طراحی-وب-سایت–فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از مهم ترین موارد در فروشگاه ها در حال حاضر داشتن یک حضور پررنگ در فضای مجازی است. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، می توان بیشترین مخاطبان را در فضای آنلاین پیدا کرد. داشتن یک پیج اینستاگرام، طراحی سایت و … از جمله فعالیت هایی است که می توان در راستای رسیدن به هدف خود و جذب مشتری بیشتر انجام داد. از این رو طراحی سایت فروشگاهی از سوی شرکت ها بسیار درخواست می شود.

درصورتی که یک سایت داشته باشید به راحتی می توانید خدمات خود را به مشتریان نمایش دهید. داشتن ویدئو از خدمات، توضیحات جامع، عکس محصولات و درج قیمت و … از جمله مواردی است که می توانید در سایت نمایش دهید.

مزایا طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی یک ابزار مناسب جهت بالا بردن اعتبار کسب و کار به شمار می آید. با استفاده از این روش می توانید مشتریان هدف را در هر ساعت از شبانه روز جذب کنید.

مشتریانی که از طریق سایت جذب می شوند، مشتریان هدفی هستند که با آگهی تمام می خواهند از خدمات شما استفاده کنند.

داشتن یک سایت فروشگاهی بسیار مقرون به صرفه می باشد. با توجه به هزینه تبلیغات در تلویزیون، بیلبورد و …. داشتن یک وب سایت در واقع یک بار هزینه برای مصرف و بهره برداری طولانی مدت است.

نمایش برتری نسبت به رقبا در سایت به راحتی نسبت به سایر فضاهای تبلغاتی قابل نمایش است. در واقع شما می توانید با داشتن یک سایت زیبا و بسیار کاربرپسند و نمایش درست خدمات خود از سایر رقبای خود پیشی بگیرید. بسیاری از رقبای قوی در حوزه فعالیت شما ممکن است حضور پررنگ و یا صحیحی در فضای آنلاین نداشته باشند. در نتیجه شما با فعالیت درست می توانید مشتریان آنلاین را جذب کنید.

هدف از طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

امکان فروش اینترنتی را برای صاحبان کسب و کار فراهم می کند که در هر سال از شبانه روز بتوانند سفارش مشتریان خود را ثبت نمایند.

بعد از بالا رفتن سایت خود می توانید انواع تبلیغات مانند تبلیغات بنری در سایت خود داشته باشید و از این راه نیز کسب درآمد کنید.

به دلیل عدم مصرف کاغذ شما می توانید با محیط زیست همگام باشید.

می توانید بهینه سایزی موتورهای جست و جو را انجام دهید به نحوی که کاربران با سرچ های مرتبط با حوزه کاری شما بتوانند به شما دسترسی داشته باشند. این امر باعث بالا رفتن اعتبار سایت شما و افزایش بازدید و در نتیجه فروش بیشتر خدمات شما می شود.

ساخت فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو

با توجه به آمار بالای مراجعه کنندگاه به سایت ها با استفاده از تلفن همراه هوشمند خود و یا تبلت ها باید دقت کنید که سایت طراحی شده به صورت ریسپانسیو باشد، یعنی علاوه بر نمایش صحیح در لپ تاپ ها و pc ، در تلفن های همراه نیز به خوبی نمایش داده شوند. تمامی تصاویر، صفحات، المان ها، بنر ها و … باید بتوانند در سایز مناسب رویت شوند. پیمایش و همچنین جست و جو در سایت ها باید به راحتی صورت گیرد تا کاربران دچار سردگمی و مشکل نشوند تا به این دلیل سایت را ترک نمایند. اگر سایت ریسپانسیو نباشد بعد از ورد به سایت شما تمامی سمت ها را به صورت بهم ریخته و نامنظم مشاهده می نمایند و به سرعت از سایت خارج می شوند. توجه داشته باشید که این امتیاز منفی برای شماست و اگر این کار چندین بار رخ دهد، گوگل وب سایت شما را محبوب ندانسته و در جست و جوهای مرتبط، کمتر نمایش می دهد.

سئو و بهینه سازی سایت

هر سایتی برای بهتر دیده شده، رقبابت درست و … بعد از مرحله طراحی سایت حرفه ای باید سئو شود. کاربران امروزه بیشتر از خرید حضوری ، موارد مورد نیاز خود را در گوگل سرچ می کنند و سایت هایی که در صحات اول گوگل نمایش داده می شود را بررسی می کنند و اگر محصول جذاب و مورد نظر خود را بیابند خرید را انجام می دهند. برای اینکه در صفحه اول گوگل قرار گیرند، باید خدمات سئو بر روی وب سایت شما انجام شود تا بر اساس الگوریتم گوگل شما نیز در میان رقبای خود در صفحه اول گوگل قرار گیرید.

فروشگاه آنلاین برای ارائه خدمات

در دسترس بود برای یک فرشگاه هم نیاز است و هم یک اصل اساسی به شمار می آید. با داشتن یک وب سایت فروشگاهی شما به صورت 24 ساعته در دسترس می باشید.

پشتیبانی فنی فروشگاه آنلاین

شما بعد از طراحی سایت باید یک پیشتیان فنی داشته باشید تا به صورت مدام خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه دهید. هر چه پشتیبانی وب سایت شما بهتر باشد در نتیجه کاربران رضایت بیشنری از خدمات شما خواهند داشت.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی