طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

یک راه مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان داشتن یک وب سایت شرکتی است. در سایت های شرکتی به  ارائه رزومه، معرفی خدمات و محصولات، برندسازی و …. می پردازیم.

توسعه وب سایت شرکتی

توسعه وب سایت شرکتی بخش مهمی از دنیای تجارت امروز است. طی چندین سال گذشته ، توسعه وب سایت سازمانی و طراحی وب سایت سازمانی به بخش های اساسی موفقیت انواع شرکت ها از مشاغل کوچک تا شرکت های بزرگ و بین الملی تبدیل شده است. صرف نظر از محصول ، خدمات یا اهداف شما ، شرکت ها فقط زمانی می توانند رشد خود را تقویت کنند که مشتری خود را گسترش دهند  و اینترنت بهترین رسانه برای استفاده برای رشد است.

به همین دلیل طراحی وب سایت شرکتی در دنیای تجارت بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که با استراتژی مناسب بازاریابی اینترنتی ترکیب شود. بعد از ورود قدرتمند به فضای آنلاین، شرکت شما می تواند مشتریانی از سراسر جهان را با کسری از هزینه رسانه های و تبلیغاتی سنتی مانند تلویزیون یا رادیو درگیر خود کند. بعد از وردو به فضای آنلاین شما فقط یک تجارت محلی نیستید – جهانی هستید.

از طراحی سایت حرفه ای استفاده کنید

برای شروع ، توسعه وب سایت شرکتی ایجاب می کند که حضور وب شما طراحی حرفه ای و به روز داشته باشد که نشان دهنده نگرش کسب و کار شما باشد. طرح صحیح و بصری باعث می شود شرکت شما جذاب تر و تعامل بیشتری با مشتری داشته باشد.

به همین آسانی که به نظر می رسد نیست ، طراحی وب شرکت نیاز به متخصصانی دارد که سخت تلاش می کنند تا یک ترکیب جذاب ایجاد کنند. اگر به نظر خوب نرسد و کاربر پسند نباشد ، بازدیدکنندگان سایت می توانند قبل از اینکه حتی یک کلمه درباره شرکت شما بخوانند ، روی برگردانند.

محتوای اصلی ایجاد کنید

هنگامی که شروع به ساختن وب سایت های تجاری می کنید. مهم است که چیزی بیش از محصول خود به مشتریان بالقوه ارائه دهید. به طور معمول ، این موارد به صورت اطلاعاتی ارائه می شود. ، خواه این که نوشته شده باشد ، به صورت گرافیکی نمایش داده شود. یا در ویدئو نشان داده شود. این نوع اطلاعات – به نام “محتوا” ، جزئیات ارزشمندی را در اختیار بازدید کنندگان سایت شما قرار می دهد. در حالی که به آنها نشان می دهد در صنعت خود متخصص هستید.

طراحی وب سایت شرکتی می تواند به روش های مختلفی از جمله وبلاگ ها ، صفحات پرسش و پاسخ ، ثبت نام در خبرنامه ، صفحات محصول و موارد دیگر بر روی محتوا تمرکز کند. با استفاده از کلمات کلیدی مناسب ، یعنی همان اصطلاحاتی که مخاطبان شما برای تحقیق آنلاین در مورد صنعت شما استفاده می کنند. – اعتبار خود را به عنوان یک شرکت با کیفیت و قابل اعتماد ایجاد می کنید.

بعلاوه ، افزودن محتوای بی نظیر و ارزشمند به سایت شما این فرصت را به مرور می دهد تا پیر شود. صفحات قدیمی عملکرد بهتری در موتورهای جستجو دارند ، به ویژه هنگامی که مشتریان برای اطلاعات عمومی مفید می دانند. داشتن محتوای بصری و طولانی مدت در وب سایت شما می تواند برای ماه ها و حتی سال ها در آینده جریان ترافیکی ثابت ایجاد کند.

به طور خلاصه می توان اهداف طراحی سایت شرکتی را این چنین بیان کرد:

  • طراحی وب سایت شرکتی یک پل ارتباطی بین شما و مشتریان شماست. بنابراین باید به بهترین شکل ممکن طراحی شود. یک سایت شرکتی حرفه ای باعث جذب مشتریان می شود.
  • توجه داشته باشید که تنها داشتن یک وب سایت ملاک برتری نسبت به رقبا نمی باشد و تولید محتوای حرفه ای باعث ایجاد تمایز بین شما و سایر رقبا می شود.
  • از افراد متخصص برای سئو وب سایت خود کمک بگیرید تا بتوانید با کلمات کلیدی مد نظر خود رد صفحات اول گوگل بدرخشید.
  • این را به خاطر داشته باشید که یک وب سایت مناسب می تواند به شما کمک کند تا با هزینه کمترین به بهترین شکل بدرخشید.

امکانات طراحی سایت شرکتی

با در نظر گرفتن هدف شرکت خود، امکانات مختلفی را می توان در وب سایت ایجاد نمود.برخی از این موارد شامل:

  • طراحی سیستم مدیریت کالاها
  • مدیریت محتوا و مطالب وب سایت
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

سیستم دارای قابلیت های نمایش تمامی تصاویر، فیلم ها باشد

امکان قرار دهی نظرات مشتریان در وب سایت وجود داشته باشد تا به راحتی بتوانند نظرات خود را ثبت کنند تا بر اساس انتقادات و پیشنهادات ان ها بتوانید به بهبود سایت و خدمات خود بپردازید.

سایت باید ریسپانسیو باشد. با توجه به آمار بالای مراجعه کاربران از طریق تلفن همراه، کاربران باید بتوانند با موبایل، تبلت و … به راحتی بدون مشکل با وب سایت شما کار کنند.

داشتن صفحه تماس با ما و ارائه انواع راه های ارتباطی مانند شماره تماس ، آدرس، گوگل مپ و … و نمایش تمامی شبکه های اجتماعی شما مانند آدرس پیج اینستاگرام، شبکه اجتماعی تلگرام، شبکه اجتماعی اینستاگرام و … از امکانات مهم در سایت های شرکتی است.

وب سایت خود را سازماندهی کنید

مشابه مهندسانی که در حال برنامه ریزی شهری هستند. شما باید وب سایت خود را طوری برنامه ریزی کنید که دسترسی راحت و پیمایش آن آسان باشد. بهترین راه برای ایجاد یک وب سایت سازمان یافته ، ایجاد یک نقشه سایت است ، که به طور خلاصه پیوندهایی به تمام صفحات شما ارائه می دهد. نقشه سایت نه تنها برای بازدیدکنندگان سایت مفید است ، بلکه باعث می شود موتورهای جستجو مانند Google به راحتی بتوانند سایت شما بررسی کنند.

آخرین ، شما می توانید وب سایت خود را با پیوند دادن صفحات مشابه به یکدیگر سازماندهی کنید. با این کار بازدیدکنندگان سایت می توانند. بر روی صفحاتی کلیک کنند که حاوی اطلاعات مربوط به علایق آنها است و همچنین باعث می شود مدت زمانی که آنها در وب سایت شما صرف می کنند به طور کلی افزایش یابد. هرچه اطلاعات مفیدتری بتوانید ارائه دهید ، احتمال تبدیل بازدید کننده سایت به شما بیشتر است .

برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود از محتوا استفاده کنید

بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند با شرکت هایی تجارت کنند. که شخصاً احساس ارتباط با آنها را دارند. پر کردن وب سایت خود با محتوای تخصصی راهی عالی برای ایجاد روابط شخصی و گاه به گاه بیشتر با مشتریان بالقوه است.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی