طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس نرم افزاری است که برای همه طراحی شده و بر قابلیت دسترسی ، عملکرد ، امنیت و سهولت استفاده تأکید دارد. ما معتقدیم که نرم افزار عالی باید با حداقل تنظیمات کار کند ، بنابراین شما می توانید بر روی به اشتراک گذاشتن رایگان داستان ، محصول یا خدمات خود تمرکز کنید. نرم افزار اساسی وردپرس ساده و قابل پیش بینی است بنابراین می توانید به راحتی شروع به کار کنید. همچنین ویژگی های قدرتمندی برای رشد و موفقیت ارائه می دهد.

ما به دموکراتیک کردن نشر و آزادی هایی که با منبع باز همراه است ، اعتقاد داریم. حمایت از این ایده جامعه بزرگی از افراد است که در این پروژه همکاری و مشارکت دارند. جامعه وردپرس استقبال و فراگیر است. اشتیاق همکاران ما موفقیت وردپرس را به دنبال دارد که به نوبه خود به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید.

همکاران با وردپرس در سرتاسر جهان کار می کنند و ساعت های بی شماری را برای ساخت ابزاری اختصاص می دهند که انتشارات را دموکراتیک می کند. وردپرس یک نرم افزار منبع باز است که هم رایگان است و بسیار آسان قابل یادگیری است.

تاریخچه ایجاد وردپرس

وردپرس در سال 2003 شروع به کار کرد که مایک لیتل و مت مولن وگ ایجاد کردند. نیاز به یک سیستم نشر شخصی زیبا و کاملاً آراسته حتی در آن زمان مشخص بود. امروزه وردپرس بر روی PHP و MySQL ساخته شده است و تحت GPLv2 مجوز دارد. این همچنین بستر انتخابی بیش از 38٪ از کل سایتهای وب است.

پروژه منبع آزاد وردپرس با گذشت زمان به روش های مترقی پیشرفت کرده است – توسط توسعه دهندگان ماهر، طراحان ، دانشمندان ، وبلاگ نویسان و غیره پشتیبانی می شود. وردپرس این فرصت را برای هرکسی ایجاد و به اشتراک می گذارد ، از حکایات شخصی دست ساز گرفته تا جنبش های تغییر جهان. افرادی که تجربه فنی محدودی دارند می توانند از آن استفاده کنند ، و افراد با فن آوری بیشتری می توانند آن را به روش های قابل توجهی سفارشی کنند.

وردپرس چیست ؟

WordPress.com یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وبلاگ مناسب است. شما نمی توانید افزونه هایی را در سایت WordPress.com خود نصب کنید که یکی از بهترین ویژگی های استفاده از وردپرس است. ما از بسیاری از کاربران شنیده ایم که از WordPress.com به یک سایت WordPress.org خود میزبان تغییر مکان داده اند زیرا آنها نمی خواهند از نظر کاری که می توانند با سایت خود انجام دهند محدود شوند.

وردپرس سیستم عامل وب سایت شماست.

به این روش فکر کنید ، درست مثل اینکه تلفن هوشمند شما برای کار به iOS یا Android نیاز دارد ، “وب سایت هوشمند” شما به وردپرس نیاز دارد. در حالی که وردپرس مطمئناً تنها سیستم عامل وب سایت نیست ، اما یک رهبر بی چون و چرا در این فضا است. در زمان نوشتن مقاله ، وردپرس 32٪ از کل وب سایت ها را اداره می کند. باز هم ، این * همه *

فقط برای اینکه به شما نشان دهیم فاصله بین وردپرس و بقیه چقدر زیاد است. دومین پلت فرم محبوب وب سایت ، جوملا ، توسط کمتر از 3 درصد از وب سایت ها استفاده می شود.

دلایل استفاده از وردپرس در طراحی سایت

 • وردپرس رایگان است. در حال حاضر می توانید آن را بارگیری کنید و اصلاً هیچ هزینه ای در کار نیست.
 • وردپرس منبع باز است. این یک پروژه اجتماعی است که توسط هزاران داوطلب در سراسر جهان ساخته شده است. همه می توانند شرکت کنند. همه می توانند از طریق WordPress استفاده کنند و به رشد هرچه بیشتر پلتفرم کمک کنند.
 • ردپرس مدرن است. اگر برخی از ویژگی ها در نرم افزار وب سایت “استاندارد” تلقی می شود ، می توانید از داشتن آن در وردپرس مطمئن باشید.
 • وردپرس همه کاره است. این می تواند هر نوع وب سایت را اجرا کند. مهم نیست که این یک سایت تجاری ساده است ، یک وبلاگ ، یک سایت عکس ، یک سایت سرگرمی ، یک سایت شرکتی حرفه ای ، یک سایت نمونه کارها ، یک سایت عروسی ، یک سایت تناسب اندام ، یک سایت دایرکتوری ، حتی یک فروشگاه تجارت الکترونیکی ، وردپرس می تواند به راحتی همه آن را اداره کنید.
 • وردپرس قابل دسترسی و کاربر پسند است. توسط کاربران دارای اختلال بینایی و بدون مشکل قابل استفاده است.
 • وردپرس در همه اندازه ها و دستگاه های صفحه نمایش کار می کند. می توانید از طریق دسکتاپ ، لپ تاپ ، تبلت ، تلفن به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید.
 • وردپرس قابل توسعه است. با کمک افزونه ها می توانید ویژگی های سفارشی را به وردپرس اضافه کنید.
 • وردپرس زیباست. هزاران هزار بسته طراحی رایگان برای وردپرس موجود است. می توانید آن ها را تنها با یک کلیک نصب کنید.

چگونه از وردپرس استفاده کنیم و وردپرس چگونه کار می کند؟

بگذارید به طور خلاصه به شما بگویم که چگونه با وردپرس شروع کنید و سپس به برخی دیگر از خواندن ها اشاره کنم – آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید.

بنابراین ، برای استفاده از وردپرس باید یکی از دو مسیر را دنبال کنید:

مورد (الف): اگر می خواهید یک وب سایت کاملاً برجسته با وردپرس ایجاد کنید. برای آن ، شما به دو عنصر نیاز دارید:

یک نام دامنه – آدرس وب سایت شما ؛ به عنوان مثال ، سایت ما nnpco,ir است.

راه اندازی میزبانی وب – معروف به. وب سرور – مکانی که قرار است وب سایت شما در آن نگهداری شود.
گرچه ممکن است فنی به نظر برسد ، اما دستی بر روی هر دو کار ساده است. شرکت هایی وجود دارند که می توانند نام دامنه را از طرف شما ثبت کنند و همچنین به شما اجازه دسترسی به وب سرور را می دهند. آنها همچنین از نصب وردپرس برای شما مراقبت خواهند کرد.

طراحی-سایت-با-وردپرS

طراحی-سایت-با-وردپرS

نحوه گسترش وردپرس و تغییر طرح

اولین کاری که اکثر مردم دوست دارند با وردپرس انجام دهند سفارشی سازی ظاهر / طراحی پیش فرض وب سایت هایشان است.

همانطور که اشاره کردم ، گسترش و اصلاح وردپرس – چه از نظر قابلیت و چه از نظر طراحی جدید. گرچه آسان است. اما برای طراحی سایت حرفه ای نیاز به یک متخصص داریم تا سایتی زیبا برای ما طراحی کند.

افزونه های وردپرس چیست ؟

پلاگین ها نرم افزارهای کوچکی هستند که می توانند در سایت وردپرسی شما نصب شوند تا مجموعه ویژگی های داخلی آن را گسترش دهند. هزاران افزونه رایگان در وب موجود است نصب و راه اندازی پلاگین راحت به نظر می رسد. اما این در صورتی است که با یک ویژگی سایت شما تداخل نداشته باشد. گاهی افزونه با تم سایت شما، یک افزونه دیگر و …. ممکن است تداخل داشته باشد و تمامی سایت شما را نابود کند.

محبوب ترین سایت هایی گه از وردپرس استفاده می کنند؟

سیستم مدیریت محتوا وردپرس یکی از محبوب ترین روش های طراحی صفحات وب در حال حاضر به شمار می آید. این سیستم که از همان ابتدای فعالیت خود به صورت متن باز (Open Source)به سرعت مورد توجه برنامه نویسان قرار گرفت. استفاده بیش از حد وردپرس باعث ایجاد قابلیت های بسیاری در این سیستم مدیریت محتوا شد. بسیاری از سایت های مطرح جهان از وردپرس برای طراحی استفاده نموده اند. در زیر 35 سایت قدرتمندی که از وردپرس استفاده کرده است را به شما معرفی خواهیم نمود.

 1. TechCrunch
 2. The New Yorker
 3. BBC America
 4. The Official Star Wars Blog
 5. Variety
 6. Sony Music
 7. ebay Inc
 8. Blog
 9. Best Buy
 10. Xerox
 11. Bata
 12. Quartz
 13. ESPN Product Blog
 14. Nokia Conversations
 15. Ford Social
 16. Fortune
 17. .Time inc
 18. The New York Times Company
 19. Marks & Spencer for Business
 20. Google Ventures
 21. Harvard Business Review Blogs
 22. Larry King Liveblog
 23. The Official Rackspace Blog
 24. Philips DirectLife Coach Blog
 25. ExpressJet Airlines
 26. Inside BlackBerry
 27. Rotary Means Business – Rotary Club
 28. The Rolling Stones
 29. The Walking Dead – AMC
 30. The Mozilla Blog
 31. The Wall Street Journal Law Blog
 32. Dallas Mavericks
 33. Snoop Dogg
 34. SAP News Center
 35. Wolverine Worldwide

چطور سیستم مدیریت محتوای سایت ها را تشخیص دهیم؟

روش های مختلفی برای تشخیص سایت وردپرس وجود دارد. شما به راحتی می توانید با نصب افزونه Wappalyzer در گوگل کروم می توانید به راحتی سایت های وردپرس را تشخیص دهید.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی