طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

در عصر رسانه های اجتماعی ، گاهی صاحبان مشاغل ممکن است تصور کنند که داشتن وب سایت ضروری نیست ، اما این نمی تواند دور از حقیقت باشد. ایجاد نمایه شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر یا LinkedIn نسبتاً آسان است. با این حال ، داشتن یک “وب سایت” که از طریق آن همه حساب های اجتماعی شما می توانند به آن پیوند بزنند بسیار مهم است. جالب است بدانید که 84٪ از مشتریان نظرسنجی شده اظهار داشتند که اعتقاد دارند تجارت با یک وب سایت معتبرتر از تجارت فقط با یک صفحه رسانه اجتماعی است.

همچنین مشخص شد که بیش از 40٪ مشاغل در سال 2016 وب سایت ندارند. اما اکنون این رقابت بسیار تنگاتنگ است. بنابراین ، صرف داشتن یک وب سایت می تواند یک گام جلوتر از رقابت شما باشد. سایت یکی دیگر از راه ها برای جلب مشتری ، درآمد و ارزش کلی کسب و کار شما است.

مزایای وب سایت ها برای کسب و کار

در اینجا چند مورد از بهترین مزایای داشتن یک وب سایت برای تجارت کوچک شما ، به همراه برخی ایده ها در مورد چگونگی استفاده بیشتر از آن آورده شده است:

حرفه ای به نظر برسید

به جای اینکه فقط یک فروشگاه در گوشه خیابان باشید ، یا یک دفتر در جایی غیر دید و … داشتن یک وب سایت (مخصوصاً یک وب سایت کاملاً خوب) این تصور را به شما می دهد که جدی هستید و آماده تجارت با انواع مشتری ها هستید. این اعتبار به اعتبار ذکر شده در نتیجه نظرسنجی بالا کمک می کند.

تبدیل به یک منبع اطلاعاتی شوید

اگر تجارت شما در یک صنعت خاص است ، داشتن یک وب سایت یک فرصت عالی برای ایجاد اعتبار خود به عنوان یک مرجع در زمینه خود است. با مقالات آموزنده ای که از تجربه شما بهره می برند و تولید محتوای یونیک ، در وب سایت خود یک بخش وبلاگ ایجاد کنید.

مشتریان بالقوه ای که در مورد مشکلات رایج مربوط به صنعت شما در حال جستجو در وب هستند ، احتمالاً شما را پیدا خواهند کرد – و بعد از اینکه مقاله های وبلاگ شما را خواندند. به کار سئو وب سایت گفته می شود. همانطور که می بینند چقدر می توانید برای مشتریان خود مفید باشید. طبق یک نظرسنجی ، 61٪ از مصرف کنندگان گزارش کرده اند که وبلاگ بر تصمیم آنها برای خرید تأثیر گذاشته است. حتی اگر کسانی که این پست های وبلاگ را می خوانند بلافاصله مشتری نمی شوند ، شما نام تجاری خود را بدون صرف هزینه ای برای تبلیغات سنتی گسترش داده اید.

نام خود را داشته باشید

ایجاد سایت و خرید نام دامنه (www.businessexample.com) کمک می کند تا ادعای شما را در مورد نام کسب و کار خود حفظ کنید و راهی سریع و آسان برای بهبود هویت نام تجاری خود است.

همچنین می توانید یک ایمیل تجاری منحصر به فرد دریافت کنید. که به معنای نام تجاری تجاری نیز اضافه شود (yourname@businessexample.com). در یک نظرسنجی 2015 ، 65٪ از مشتریان گفتند که یک ایمیل با نام تجاری شرکت را معتبرتر از تجارت با استفاده از حساب ایمیل عمومی می دانند.

رتبه بندی SEO را بهبود ببخشید

هنگامی که از طریق سایت هایی مانند Google ، Bing یا Yahoo آنلاین جستجو می کنید ، لیستی از وب سایت ها با پاسخ به درخواست شما مشاهده خواهید کرد. تاکتیک های SEO (بهینه سازی موتور جستجو) وجود دارد که می توانید برای بهبود رتبه بندی آن در موتورهای جستجو ، از وب سایت شرکت خود استفاده کنید.

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

افزایش سرنخ های آنلاین

به دست آوردن بازدید کننده از وب سایت خود خوب است ، اما جذب مشتری حتی بهتر است! با داشتن یک وب سایت بهینه شده ، می توانید منجر به تماس ، ثبت نام یا خرید محصولی از شرکت خود شوید. شما می توانید وب سایت خود را به فروشنده برجسته شرکت خود تبدیل کنید.

یک لیست پستی ایجاد کنید

پس از ساختن وب سایت ، فرمی برای ثبت نام در لیست پستی شما به افراد اضافه کنید. اکنون یک پایگاه داده از مشتریان بالقوه به راحتی در دسترس دارید که می توانید در آنها تبلیغ کنید. طبق یک مطالعه ، بازاریابی از طریق ایمیل می تواند تا 40 برابر بیشتر از رسانه های اجتماعی در جذب مشتری جدید موثر باشد.

در چاپ صرفه جویی کنید

کاتالوگ ها و بروشورهای کاغذی هنوز هم می توانند در موقعیت های فروش مفید باشند ، اما اگر اطلاعات کالا تغییر کند چه می کنید؟ داشتن کلیه اطلاعات مربوطه در وب سایت خود بسیار آسان تر است. جایی که ویرایش و تجدید نظر در آن بسیار ارزان تر خواهد بود. ترکیبی از مطالب چاپی و بازاریابی وب احتمالاً مقرون به صرفه ترین راه پیش رو شما است.

بهترین مکان برای نمایش روزمه کاری خود

داشتن یک صفحه وب در سایت خود اختصاص داده شده به بخشی مانند: تاریخچه و رزومه کاری راهی برای رونق تجارت شما است.

امکان فروش آنلاین

اگر مشاغل شما محصولی را می فروشد که از طریق وب قابل تحویل باشد. در یک بخش خرید و پرداخت آنلاین وب سایت خود سرمایه گذاری کنید.

نتیجه

اینها تنها برخی از برترین مزایای ایجاد وب سایت برای یک تجارت کوچک است. برای کسب و کار آنلاین خود به کمک نیاز دارید؟ ما در Broadly اینجا هستیم تا به ساخت وب سایت مشاغل شما کمک کنیم! ما خوشحالیم که با یک تماس تلفنی پرش می کنیم و به شما کمک می کنیم شروع کنید

 

طراحی سایت شرکتی

توسعه وب سایت شرکتی بخش مهمی از دنیای تجارت امروز است. طی چندین سال گذشته ، توسعه وب سایت سازمانی و طراحی وب سایت سازمانی به بخش های اساسی موفقیت انواع شرکت ها از مشاغل کوچک تا شرکت های بزرگ و بین الملی تبدیل شده است. صرف نظر از محصول. خدمات یا اهداف شما ، شرکت ها فقط زمانی می توانند رشد خود را تقویت کنند. که مشتری خود را گسترش دهند  و اینترنت بهترین رسانه برای استفاده برای رشد است.

به همین دلیل طراحی وب سایت شرکتی در دنیای تجارت بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که با استراتژی مناسب بازاریابی اینترنتی ترکیب شود. بعد از ورود قدرتمند به فضای آنلاین، شرکت شما می تواند مشتریانی از سراسر جهان را با کسری از هزینه رسانه های و تبلیغاتی سنتی مانند تلویزیون یا رادیو درگیر خود کند. بعد از وردو به فضای آنلاین شما فقط یک تجارت محلی نیستید – جهانی هستید.

از طراحی سایت حرفه ای استفاده کنید

برای شروع ، توسعه وب سایت شرکتی ایجاب می کند که حضور وب شما طراحی حرفه ای و به روز داشته باشد که نشان دهنده نگرش کسب و کار شما باشد. طرح صحیح و بصری باعث می شود شرکت شما جذاب تر و تعامل بیشتری با مشتری داشته باشد.

به همین آسانی که به نظر می رسد نیست ، طراحی وب شرکت نیاز به متخصصانی دارد که سخت تلاش می کنند تا یک ترکیب جذاب ایجاد کنند. اگر به نظر خوب نرسد و کاربر پسند نباشد ، بازدیدکنندگان سایت می توانند قبل از اینکه حتی یک کلمه درباره شرکت شما بخوانند ، روی برگردانند.

محتوای اصلی ایجاد کنید

هنگامی که شروع به ساختن وب سایت های تجاری می کنید. مهم است که چیزی بیش از محصول خود به مشتریان بالقوه ارائه دهید. به طور معمول. این موارد به صورت اطلاعاتی ارائه می شود ، خواه این که نوشته شده باشد. به صورت گرافیکی نمایش داده شود یا در ویدئو نشان داده شود. این نوع اطلاعات – به نام “محتوا” ، جزئیات ارزشمندی را در اختیار بازدید کنندگان سایت شما قرار می دهد. در حالی که به آنها نشان می دهد در صنعت خود متخصص هستید.

طراحی وب سایت شرکتی می تواند به روش های مختلفی از جمله وبلاگ ها ، صفحات پرسش و پاسخ ، ثبت نام در خبرنامه ، صفحات محصول و موارد دیگر بر روی محتوا تمرکز کند. با استفاده از کلمات کلیدی مناسب ، یعنی همان اصطلاحاتی که مخاطبان شما برای تحقیق آنلاین در مورد صنعت شما استفاده می کنند – اعتبار خود را به عنوان یک شرکت با کیفیت و قابل اعتماد ایجاد می کنید.

بعلاوه ، افزودن محتوای بی نظیر و ارزشمند به سایت شما این فرصت را به مرور می دهد تا پیر شود. صفحات قدیمی عملکرد بهتری در موتورهای جستجو دارند. به ویژه هنگامی که مشتریان برای اطلاعات عمومی مفید می دانند. داشتن محتوای بصری و طولانی مدت در وب سایت شما می تواند برای ماه ها و حتی سال ها در آینده جریان ترافیکی ثابت ایجاد کند.

به طور خلاصه می توان اهداف طراحی سایت شرکتی را این چنین بیان کرد:

  • طراحی وب سایت شرکتی یک پل ارتباطی بین شما و مشتریان شماست. بنابراین باید به بهترین شکل ممکن طراحی شود. یک سایت شرکتی حرفه ای باعث جذب مشتریان می شود.
  • توجه داشته باشید که تنها داشتن یک وب سایت ملاک برتری نسبت به رقبا نمی باشد و تولید محتوای حرفه ای باعث ایجاد تمایز بین شما و سایر رقبا می شود.
  • از افراد متخصص برای سئو وب سایت خود کمک بگیرید تا بتوانید با کلمات کلیدی مد نظر خود رد صفحات اول گوگل بدرخشید.

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از مهم ترین موارد در فروشگاه ها در حال حاضر داشتن یک حضور پررنگ در فضای مجازی است. به دلیل استفاده زیاد کاربران از اینترنت، می توان بیشترین مخاطبان را در فضای آنلاین پیدا کرد. داشتن یک پیج اینستاگرام، طراحی سایت و … از جمله فعالیت هایی است که می توان در راستای رسیدن به هدف خود و جذب مشتری بیشتر انجام داد. از این رو طراحی سایت فروشگاهی از سوی شرکت ها بسیار درخواست می شود.

درصورتی که یک سایت داشته باشید به راحتی می توانید خدمات خود را به مشتریان نمایش دهید. داشتن ویدئو از خدمات، توضیحات جامع، عکس محصولات و درج قیمت و … از جمله مواردی است که می توانید در سایت نمایش دهید.

مزایا طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی یک ابزار مناسب جهت بالا بردن اعتبار کسب و کار به شمار می آید. با استفاده از این روش می توانید مشتریان هدف را در هر ساعت از شبانه روز جذب کنید.

مشتریانی که از طریق سایت جذب می شوند. مشتریان هدفی هستند که با آگهی تمام می خواهند از خدمات شما استفاده کنند.

داشتن یک سایت فروشگاهی بسیار مقرون به صرفه می باشد. با توجه به هزینه تبلیغات در تلویزیون، بیلبورد و …. داشتن یک وب سایت در واقع یک بار هزینه برای مصرف و بهره برداری طولانی مدت است.

نمایش برتری نسبت به رقبا در سایت به راحتی نسبت به سایر فضاهای تبلغاتی قابل نمایش است. در واقع شما می توانید با داشتن یک سایت زیبا و بسیار کاربرپسند و نمایش درست خدمات خود از سایر رقبای خود پیشی بگیرید.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی