دیجیتال مارکتینگ پیرایه

سوالات متداول اینستاگرام

پاسخ: سلام روز شما بخیر افزایش فالوور به موارد مختلفی بستگی داره. برای مشاوره بهتر با شماره 09363232138 تماس حاصل نمایید .
پاسخ: سلام وقتتون بخیر اگر نیاز به استفاده از تصاویر و ویدئو های قبل به شکل زیبا تر دارید، بله می تونید در پست های جدید از دیتای قبلی استفاده کنیم. تمامی این موارد به درخواست شما بستگی داره. جهت اطلاع بیشتر می تونید با شماره09363232138 تماس بگیرید تا تیم فنی ما به شما توضیحات لازم رو خدمت شما ارائه بدن.
پاسخ: سلام روزتون بخیر جهت اطلاع بیشتر می تونید به منو تعرفه ها مراجعه کنید و یا با شماره09363232138 تماس بگیرید تا تیم فنی ما به شما توضیحات لازم رو خدمت شما ارائه بدن.
پاسخ: سلام وقت شما بخیر فعالیت در فضای آنلاین با توجه به شرایط پیش آمده یک فعالیت بسیار ضرروی به شمار می آید. جهت دریافت مشاوره در این زمینه با شماره 09363232138 تماس حاصل نمایید.
پاسخ: سلام روزتون بخیر برای این کار ابتدا باید پیج شما آنالیز شود. برای آنالیز رایگان می توانید نام کاربری پیج را برای شماره 09363232138 واتساپ کنید تا مشاوره لازم را دریافت نمایید.
پاسخ: سلام روز شما بخیر بله در منو تعرفه ها موارد ارائه شده در هر پکیج توضیح داده .پاسخ دهی به دایرکت و کامنت جزء خدمات ادمین پیج است. ( در صورت تخصصی بودن سوالات به شما لینک داده می شود)
پاسخ: سلام وقت شما بخیر ابتدا باید اطلاعات لازم رو برای تیم فنی ما ارسال کنید. 09363232138 هم با این شماره می تونید تماس بگیرد و هم به واتساپ پیام بدید. بعد از بررسی های اولیه کار شما برای تیم طراحی ارسال میشه و بعد از طراحی و گرفتن تایید ادمین پیج شروع به فعالیت می کنه . پروسه اولیه تا طراحی نهایی و تحویل کمتر از 10 روز زمان لازم دارد.
پاسخ: سلام روز شما بخیر برای دریافت هزینه می توانید به منو تعرفه ها مراجعه کنید و یا با شماره 09363232138 تماس حاصل نمایید.
پاسخ: سلام وقت شما بخیر با توجه به فعالیت شما تیم تولید محتوا متن مورد نظر را تهیه می کنند. این محتوای تولید شده به صورت یونیک بوده و مخصوص شماست. محتوا بر اساس منابع معتبر، اطلاعات دریافتی از شما و ... تولید می شود. همچنین قبل از استفاده برای طراحی تولید، تایید نهایی از کارشناس شما گرفته خواهد شد.
پاسخ: سلام روز شما بخیر با توجه به گرافیک پیج می تونیم طراحی ها رو از یک بخشی به بعد حرفه ای انجام بدیم و به مرور پست های قبلی و پاک کنیم. اما قبل از تصمیم نهایی باید پیج شما آنالیز بشه . شاید از نظر کارشناس تیم سوشال ما نیازی به حذف عکس ها نبود. جهت مشاهده نمونه کارها می تونید به گالری وب سایت مراجعه کنید و برای تماس و دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت با شماره 09363232138 تماس بگیرید.
پاسخ: سلام روز شما بخیر بله برای راه اندازی یک کسب و کار در فضای آنلاین نیاز به یک تیم حرفه ای دارید. طرحی ها و ادمین فعال از مهم ترین فعالیت های لازم در افزایش بازدید پیج شماست. پیشنهاد ما با توجه به رقابت بالا در فضای آنلاین این است که هر چه سریع تر این کار رو شروع کنید. جهت مشاهده نمونه کارها می تونید به گالری وب سایت مراجعه کنید و برای تماس و دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت با شماره 09363232138 تماس بگیرید.
Call Now Button
دیجیتال مارکتینگ پیرایهطراحی سایت و سئو: اثری از دیجیتال مارکتینگ پیرایه