دیجیتال مارکتینگ پیرایه

خدمات

خدمات دیجیتال مارکتینگ پیرایه
دیجیتال مارکتینگ پیرایه

دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شرکت نقش و نگار پیرایه، فعالیت خود را در زمینه طراحی و پشتیبانی از صفحات وب سایت در سال 1394 آغاز نموده است.

این شرکت همواره در جهت ارتقای کمی و کیفی با استفاده از روش های جدید و کاربردی و با بهره مندی از نیروهای متخصص و متعهد در تلاش است تا هم چون گذشته اثرگذاری و مورد اطمینان بودن خود را استمرار بخشیده و مورد حمایت کامل مخاطبین و مشتریان قرار گیرد. این مجموعه با ارایه راه حل هایی یکپارچه، مقرون به صرفه و موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه هایی همچون افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، بازاریابی داخلی، توسعه برند و توسعه بازار گام برداشته که در این خصوص نه تنها توانسته خدمات بسیار با کیفیتی ارائه نماید، بلکه مشتری در طول مسیر پروژه و اجرای فرآیند از طراحی تا ساخت و در نهایت اجرا به نتیجه مطلوب و مورد دلخواه رسیده است.

یکی از اهداف این شرکت تمرکز بر روی اهداف مشتریان و ارایه راهکارهای خلاق، مناسب، موثر و مقرون به صرفه می باشد تا ضمن از دست نرفتن هزینه بتوان در کمترین زمان ممکن و با نازلترین قیمت خدمات در خورتوجه تقدیم کرد.
شروع فعالیت بخش خدمات سوشیال مدیا مجموعه nnpco از سال 1396 بوده است و با اتکا به لطف خداوند متعال در این سال ها علاوه بر خدمات ارایه شده در زمینه های قبلی، اقدام به طراحی و پشتیبانی از صفحات اینستاگرام را نیز به خدمات گذشته خود افزوده ایم. این شرکت برخود لازم می داند ضمن ایجاد رابطه پایدار با مشتریان بر پایه مشارکت، مسئولیت پذیری، درک متقابل و صداقت با آنان در خصوص بکارگیری تمام توان مجموعه در جهت رضایت مشتریان؛ ایجاد آرامش خاطر و گشایش کسب و کار را برای آنان فراهم نموده و در کنار آن ها به نتایج دلخواه مدنظر برسد، انشاا…
در ادامه سعی شده به تفکیک در خصوص خدمات مجموعه توضیحاتی هر چند مختصر ارایه کرده؛ تا بتوانیم با معرفی نمونه کارها بخشی از فعالیت های صورت پذیرفته را ارایه نماییم.

Call Now Button
دیجیتال مارکتینگ پیرایهطراحی سایت و سئو: اثری از دیجیتال مارکتینگ پیرایه