دیجیتال مارکتینگ پیرایه

تولید محتوا، سئو و افزایش رنک وبسایت

خدمات دیجیتال مارکتینگ پیرایه
تولید محتوا سئو و افزایش رنک وب سایت

تولید محتوا سئو و افزایش رنک وب سایت

چرا تولید محتوا و چرا سئو !؟
در یک سایت حرفه ای نرخ تبدیل مهم تر است یا سئو ؟
به نظر در اینجا لازم است قبل از اینکه به این سوالات پاسخ دهیم، بهتر است تعریفی از فرآیند افزایش مخاطب؛ فروش و برندسازی در فضای وب داشته باشیم:
در محیط اینترنت هر رسانه ای باید سه مرحله را طی نماید:
1- ایجاد ترافیک هدفمند و بالابردن بازدید سایت:
• (که معمولا از طریق تولید محتوا؛ سئو و تبلیغات در گوگل بالاترین بازدهی را می توان در این زمینه ایجاد کرد)
2- نگهداری مخاطب یا همان کاربر در وب سایت و علاقمند نمودن مخاطب به دنبال کردن تولید محتوای تخصصی انجام شده در شاخه مطالب سایت، بازدید کردن از تمامی صفحات ایجاد شده در وب سایت ؛ و مراجعه مجدد به تمامی آن صفحات
3- تبدیل مخاطب یا همان کاربر علاقمند به مشتری (هدف یا همان افزایش مخاطب که منجر به افزایش فروش خواهد شد)
هر وب سایت اینترنتی که این سه مرحله را بت موفقیت طی نماید، به یک سایت حرفه ای تبدیل خواهد شد و می تواند برای صاحبان کسب و کار خود افزایش مخاطب و افزایش فروش منجر به سود ایجاد کند. تولید محتوا ؛ سئو و بهینه سازی وب سایت از این جهت حائز اهمیت است که در مرحله اول می تواند بیشترین مخاطب هدفمند را به سمت وب سایت طراحی شده شما هدایت کرده و این کار را در حالتی انجام می دهد که به صرفه ترین نتیجه را در بر خواهد داشت.
بنابراین با استفاده از علم تولید محتوا ؛سئو و افزایش رنک می توانیم افرادی را به سمت وب سایت خود هدایت کرده؛ که به دنبال خرید محصولات یا خدماتی که ما در مجموعه ارایه می کنیم سوق داده شوند و این موضوع می تواند تاثیر بسیار بالایی در افزایش فروش ما داشته باشد. یکی از مهمترین عوامل کسب نتیجه در موتورهای جستجو و گوگل، طراحی وب سایت با رعایت اصول و فاکتورهایی است که در سئو تاثیر گذارند و این کار را معمولا شرکت هایی می توانند انجام دهند که به اصول سئو تسلط کامل دارند.
درست است که افزایش رنک و سئو اهمیت بسیار بالایی درموفقیت یک وب سایت دارد، اما به تنهایی کافی نیست و یک وب سایت موفق باید دو مرحله دیگر را نیز طی کند. برای نگهداری کاربر در سایت موارد زیادی دخیل هستند که برخی از آنها عبارتند از:
ارایه طراحی گرافیک حرفه ای و جذاب برای مخاطب
سرعت لود مناسب برای بالا آمدن یک وب سایت
محتوای مفید و کاربردی برای مخاطب و پرهیز از هر گونه کپی و استفاده از مقالات و موضوعات غیر مرتبط
چیدمان مناسب خدمات و محصولات و دسترسی سریع و راحت برای دریافت اطلاعات کاربردی مانند شماره تلفن، صفحات درباره ما ؛ تماس با ما؛چت آنلاین و استفاده از لینک تمام شبکه های اجتماعی و ویدیو سنترها…
ارایه پارامترهای محتوایی که اعتماد کاربران را جلب می نماید: همچون (گواهینامه ها، رضایت نامه ها، تبادل نظر و…)
به روز رسانی لحظه ای و …
شایان ذکر است ، بهینه سازی نرخ تبدیل یا همان CRO که مخفف عبارت Conversion Rate Optimization است، علمی است که به افزایش نرخ تبدیل کاربر به هدف یا همان مشتری می پردازد. باید بدانیم در بهینه سازی نرخ تبدیل مواردی مانند نحوه تفکر کردن کاربران و پاسخ به سوالات ذهنی تمامی مخاطبان و بررسی نیازهای واقعی آنان (دلیل مراجعه به سایت شما ) در اولویت قرار دارند و به همین جهت برای بدست آوردن نکاتی که کاربر به آنها فکرمیکند نیاز است که آزمایش های مختلفی صورت پذیرد تا متوجه شویم مخاطب چه نیازی دارد و به چه چیزی فکر می کند و چه چیزی نیاز و سئوالش را برطرف می نماید. رعایت اصول تولید محتوا و سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت از الزامات یک وب سایت حرفه ای است. تمام موارد ویژگی هایی که در پاراگراف قبل ذکر شد در نهایت به افزیش نرخ تبدیل سایت کمک می کند. منظور از نرخ تبدیل نسبت افرادی که سایت شما را مشاهده کرده اند به افرادی است که از سایت شما خرید می کنند یا شما را به هدفی که می خواهید می رسانند. در نهایت چیدمان وب سایت و محتوایی که به مخاطب یا همان کاربران ارایه می شود، بر اساس نیازهای او باشد. در واقع بهینه سازی نرخ تبدیل مرحله سوم برای نتیجه گرفتن وب سایت است و تولید محتوا و سئو به مرحله اول می پردازد.
حال با توجه به مطالب عنوان شده و بررسی اجمالی صورت گرفته می توانیم در پاسخ به سوال فوق بگوییم که باید هم تولید محتوا و سئو از اهمیت بالایی برخوردار است و هم بهینه سازی نرخ تبدیل . در واقع هر دو مکمل یکدیگر هستند و در هر سه مرحله از فرآیند بازاریابی دیجیتال، طراحی سایت مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

Call Now Button
دیجیتال مارکتینگ پیرایهطراحی سایت و سئو: اثری از دیجیتال مارکتینگ پیرایه