تولید محتوا وب سایتت

تولید محتوا وب سایتت

تولید محتوا وب سایت

نوشتن مطالب عالی یک انتخاب است. می توانید زمان و کار مورد نیاز خود را برای ایجاد محتوای عالی و ایجاد یک برند انتخاب کنید. یا می توانید مسیر آسان را طی کنید و محتوای ضعیف بنویسید. مسیری که در نهایت شما را به جایی نمی رساند. این تنها باعث اتلاف وقت ، انرژی و منابع خواهد شد.

مسیر بازاریابان محتوا مشخص است. برای افزایش رتبه بندی سئو وب سایت، به دست آوردن ترافیک و یا هر چیز دیگری ، باید مطالب بسیار خوبی در وبلاگ یا وب سایت خود داشته باشید.

اگر محتوای اصلی را بنویسید ، موتورهای جستجو به سایت شما کمک می کنند تا در معرض دید بیشتری قرار دهد. به عنوان مثال ، گوگل این مسئله را واضح اعلام کرده است که سایت ها را با محتوای تکراری نمایش نمی دهد. به عبارت دیگر ، Google می خواهد به سایت هایی با کیفیت بالا که حاوی محتوای اصلی هستند پاداش دهد. بنابراین نه تنها محتوای عالی وب سایت بهتری ایجاد نمی کنند بلکه رتبه سایت شما را نیز بهبود می بخشند که این امر می تواند تأثیر بسیار مثبتی بر تجارت شما بگذارد.

دلیل شما برای داشتن یک محتوا سایت، چه برای تجارت و چه یک سرگرمی شخصی ، مهم است که انجام این کار صحیح باشد. در این مقاله ، ما نکاتی را برای تولید محتوای عالی بیان خواهیم کرد.

ابتدا ، بررسی می کنیم چه چیزی باعث ایجاد محتوای عالی می شود ، و سپس به سایت هایی خواهیم رفت که دارای محتوای عالی هستند.

محتوای اصلی ایجاد کنید

همانطور که گفته شد ، محتوای اصلی مستقیما مورد ارزیابی قرار می گیرد. کپی کردن محتوای افراد دیگر منجر به امتیاز منفی از طرف گوگل می شود.

همیشه بر ایجاد عناوین قوی تمرکز کنید

یک عنوان خوب باعث ایجاد علاقه می شود و خوانندگان را به سمت آن دعوت می کند. این آمار عالی را در نظر بگیرید:

80٪ افراد عناوین شما را می خوانند. این در صورتی است که فقط 20٪ از این افراد بقیه مطالب شما را خواهند خواند! و به همین دلیل است که عنوان آن به اندازه مقاله دارای اهمیت است.

در ارائه پاسخ ها قادر باشید

هدف نهایی موتور جستجو چیست؟ اکثر مردم در گفتن “ارائه جوابها” صحیح هستند. گوگل از این نظر عالی است. یک پرس و جو را در Google وارد کنید و به آنها پیوند ، تصویر و فیلم ارائه می شود.

وقتی افراد از موتور جستجو استفاده می کنند ، آنچه در نهایت می خواهند یک پاسخ است ، و این کار موتور جستجوگر است که پاسخ آن را ارائه دهد.

همینطور است که افراد در حال خواندن یک مقاله، مشاهده اینفوگرافیک یا تماشای یک فیلم هستند، تمایل دارند پاسخی بدست آورند تا بتوانند دانش کسب کنند. نکته دیگری که در اینجا وجود دارد این است: مردم فقط جواب نمی خواهند بلکه سریع ترین روش برای بدست آوردن جواب خود را نیاز دارند. بنابراین اسکن مطالب خود را آسان کنید تا مردم بتوانند در کوتاه ترین زمان به انجام این کار بپردازند.

در تهیه مطالب خود دقت کافی داشته باشید

در مورد این موضوع فکر کنید: شما مقاله ای را برای وبلاگ شرکت خود می نویسید ، هزاران نفر آن را می خوانند ، و برخی از آنچه نوشتید نادرست است. آیا می توانید تصور کنید که این آسیب می تواند به شرکت شما و شهرت شخصی شما وارد کند؟ در نظر داشته باشید ، مقاله شما بازتابی از شرکت شما است. اگر مشکلی در رابطه با آن وجود دارد ، بر نحوه مشاهده افراد در محصول شما تأثیر می گذارد.

با افزودن تصاویر و فیلم ارتباط بهتر برقرار کن

همانطور که می دانید افراد متفاوت آموزش میبینند و شیوه یادگیری در هر فرد با فرد دیگر فرق دارد. برخی افراد با دیدن بهتر یاد می گیرند، در حالی که برخی دیگر با شنیدن بهتر یاد می گیرند. نکته مهم این است که هیچ کس با داشتن وسایل دیداری کمتر یاد نمی گیرد. از تصاویر، فیلم ها و از نمودارها استفاده کنید. هر کتاب درسی مدرن را باز کنید و عکس هایی پیدا خواهید کرد که برای تقویت خواندن و تقویت درس نویسنده است.

به روزرسانی های مداوم در وب سایت یا وبلاگ خود قرار دهید

بعد از طراحی وب سایت، شما می توانید چند پست بنویسید و سپس کار را رها کنید، اما اینگونه خواننده یا مشتری جدید به دست نخواهید آورد. همچنین موتورهای جستجوگر سایت هایی را که به طور مرتب به روز نمی شوند، دوست ندارند.

چند بار وب سایت شما به روز شود؟

این به شما بستگی دارد همه منابع و اولویت های مختلفی دارند. شما باید حداقل هفته ای دو بار سایت خود را به روز کنید.

چه چیزی کاربر را در سایت نگه می دارد؟

سرعت بالا سایت

مطلب جذاب با نگراش مناسب

مطالب گوناگون که شما را ساعت ها در حال چرخش در سایت نگه می دارد.

چه چیزی آن را عالی می کند

محتوای جسورانه و فکری که غالباً در برابر دانه انتشارات اصلی قرار می گیرد ، که به محتویات آنها کمک می کند.

اغلب با محتوای جدید به روز می شود بنابراین همیشه چیزی برای بررسی وجود دارد. این همچنین به حفظ و رشد مخاطبان خود کمک می کند.

نتیجه

نوشتن مطالب عالی هرگز آسان نیست ، اما وقتی می نویسید چیزی که به آن علاقه مند هستید بنویسید بسیار ساده تر می شود. نکته جالب در مورد محتوا این است که وابسته به زمان نیست. امروز می توانید چیزی بنویسید و سه سال بعد همچنان در آنجا مشاهده و اشتراک می شود، این کار باعث افزایش ترافیک سایت می شود.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی