بهینه سازی وب سایتت

بهینه سازی وب سایتت

بهینه سازی وب سایت

امروزه بسیاری از افراد و شرکت ها با توجه نیاز خود جهت تبلیغات نیازمند هستند تا در موتورهای جستجو مثل گوگل در ردیف های بالا دیده شوند. هنگامی یک وب سایت در در کلمات کلیدی خود در جایگاه های بالای موتورهای جستجو قرار گرفت نیازمند آن است تا جایگاه خود را حفظ نماید. در واقع بهینه سازی وب سایت می تواند به بهبود رتبه ها در صفحات وب کمک کنند و همچنین باعث حفظ و نگهداری رتبه ها در صفحات اولیه گوگل باشند.

بطور کلی به فعالیت های انجام شده داخل وب سایت و خارج از وب سایت جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ جایگاه در آنها جزء خدمات سئو گفته می شود. خدمات سئو یک فرایند بوده و بسته به بازده زمانی نمی شاد و تا زمانی که سایت شما در گوگل نیاز به ایندکس دارد باید این موارد بر روی آن انجام شود. افرادی وجود دارند که ابتدا سایت را آنالیز کرده و سپس بر اساس نیاز سایت اقدام به بهینه سازی می کنند. به این افراد اصطلاحا سئوکار و یا کارشناس سئو گفته می شود.

SEO چیست و چگونه کار می کند؟

چگونه به اینجا راه یافتید؟ شما باید در موتور جست و جو گر ” بهینه سازی وب سایت ” و یا مواردی که از مرتبط هستند ، جستجو کرده باشید. اما این نتیجه به طور اتفاقی برای شما نمایش داده نشده و همین فرایند سئو وب سایت است. تحقیقات نشان می دهد که وب سایت های صفحه اول گوگل تقریباً 95٪ از کلیک را دریافت می کنند ، و مطالعات نشان می دهد که نتایجی که در صفحه بالاتر به نظر می رسد با کلیک بیشتر از طریق نرخ (CTR) و ترافیک بیشتر دریافت می کنند.

SEO مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است. این عمل بهینه سازی صفحات وب شماست تا آنها را به موقعیت بالایی در نتایج جستجوی Google یا سایر موتورهای جستجو برساند. سئو تمرکز خود را بر بهبود رتبه بندی در نتایج جستجوی یونیک دارد. اگر وب سایت دارید و می خواهید ترافیک بیشتری کسب کنید ، باید بخشی از تلاش های بازاریابی شما در زمینه افزایش سئو وب سایت باشد.

الگوریتم Google

رتبه این نتایج جستجو توسط الگوریتم Google تعیین می شود. اگرچه الگوریتم Google مخفی است ، اما سالها تجربه در SEO منجر به ایده خوبی در مورد عوامل مهم رتبه بندی شده است. از نظر ما عوامل موجود در الگوریتم Google را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

عوامل SEO در صفحه

رتبه وب سایت شما تا حدودی توسط عوامل درون صفحه تعیین می شود. عوامل SEO در صفحه ، تمام مواردی هستند که می توانید از طریق وب سایت واقعی خود تأثیر بگذارید. این فاکتورها شامل جنبه های فنی (به عنوان مثال کیفیت کد و سرعت سایت شما) و جنبه های مربوط به محتوا ، مانند ساختار وب سایت شما یا کیفیت نسخه در وب سایت شما است. این ها همه عوامل مهم جستجوگرها در صفحه هستند.

فاکتورهای سئو خارج از صفحه

علاوه بر فاکتورهای جستجوگرها در صفحه ، فاکتورهای سئو خارج از صفحه نیز وجود دارد. این عوامل شامل پیوندهای وب سایت های دیگر ، توجه رسانه های اجتماعی و سایر فعالیت های بازاریابی در خارج از وب سایت شخصی شما می باشد. تأثیرگذاری بر این عوامل سئو در خارج از صفحه بسیار دشوار است. مهم ترین این عوامل خارج از صفحه تعداد و کیفیت پیوندهایی است که به سایت شما نشان می دهند. هرچه کیفیت سایت های مرتبط با وب سایت شما با کیفیت تر باشد ، موقعیت شما در Google بالاتر خواهد بود. یکی دیگر از عوامل خارج از صفحه ، رقابت شما در رابطه با تجارت خاص شما است. در بعضی از موارد ، رتبه بندی بسیار سخت تر از سایرین است. بنابراین ، رقابت در بازار شما تأثیر عمده ای بر شانس رتبه بندی شما دارد.

سئو کل نگر

سئو گل نگر بدان معنی است که هدف اصلی شما باید ساخت و نگهداری از بهترین وب سایت ممکن باشد. سعی نکنید Google را فریب دهید ، بلکه از یک استراتژی بلند مدت پایدار استفاده کنید. اگر وب سایت شما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد ، رتبه بندی به صورت خودکار انجام می شود. Google می خواهد کاربران خود را به جای مناسب برساند ، زیرا ماموریت آن اینست که تمام اطلاعات آنلاین جهان را فهرست بندی کرده و در دسترس جهانی و قرار دهد.

علاوه بر این ، گوگل می خواهد درآمد کسب کند. برای رسیدن به این هدف ، آنها باید اطمینان حاصل کنند که مردم از Google استفاده می کنند. این بدان معنی است که آنها باید نتایج مورد نظر خود را به افراد نشان دهند. بنابراین اگر وب سایت شما در بازار شما بهترین است ، گوگل می خواهد آن را در نتایج بالایی قرار دهد و برای خود نیز امتیاز کسب نماید. رتبه بندی دائم در گوگل نیاز به یک استراتژی گسترده سئو دارد که بر روی همه جنبه های وب سایت و بازاریابی آن متمرکز باشد. جنبه فنی ، کاربر پسند بودن وب سایت، محتوای وب سایت شما: همه باید سطح بالایی داشته باشند.

کاربرد Yoast

یکی از مهمترین مزیت های افزونه Yoast SEO این است که به شما در ایجاد محتوای با رتبه بالا کمک می کند. در رابطه با تجزیه و تحلیل خواندن جستجوگرها و خوانایی به شما پیشنهادات مفصلی می دهد . Yoast SEO Premium همچنین به شما در بهینه سازی محتوای خود برای مترادف ها و کلمات کلیدی مرتبط کمک می کند و از این مهم ، می توانید ساختار سایت خود را با پیشنهادات پیوند داخلی ما تقویت کنید.

خدمات سئو سفید چیست؟

موتورهای جست و جوگر هر کدام دارای الگوریتم و قوانینی برای خود هستند، رعایت این موارد می تواند بهترین قدم برای بهینه سازی وب سایت به شمار بیایید. به این قوانین خدمات سئو سفید گفته می شود

خدمات سئو سیاه چیست؟

برخی از خدمات سئوکارها اصطلاحا به دور زدن موتور جست وجو گر اطلاق می شود که به دلیل سرعت بخشیدن به سئو وب سایت انجام می شود. این موارد به صورتموقت باعث افزایش بازدید می شوند و نتیجه دائمی به همراه ندارند. در اینجا مختصری از اصطلاحات مهم استفاده شده در این راهنما آورده شده است:

چگونه می توانم سایت خود را در Google ارتقا دهیم؟

گنجاندن در نتایج جستجوی Google رایگان و آسان است. حتی لازم نیست سایت خود را به Google ارسال کنید. Google یک موتور جستجوی کاملاً خودکار است که از خزنده های برای کشف مداوم وب استفاده می کند و به دنبال سایت هایی است که می تواند به فهرست بیفزاید.

به Google کمک کنید تا محتوای شما را پیدا کند

اولین قدم برای بدست آوردن سایت شما در گوگل اطمینان از این امر است که گوگل می تواند آن را پیدا کند. بهترین راه برای انجام این کار ارسال نقشه سایت است. نقشه سایت فایلی در سایت شماست که به موتورهای جستجو درباره صفحات جدید یا تغییر یافته در سایت شما می گوید.

هزینه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

برای بررسی هزینه وب سایت ابتدا باید کلمات از لحاظ ترافیک ، سختی و راحتی و … مورد ارزیابی قرار گیرد. هزینه خدمات سئو ممکن است پ در وب سایت های مختلف تفاوت داشته باشید.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی