افزایش رنک الکسا

افزایش رنک الکسا

افزایش رنک الکسا

الکسا یک سرویس هوش مصنوعی (AI) است که از زیرساخت گسترده رایانش ابری آمازون پشتیبانی می کند. در اواخر سال 2014 هنگامی که آمازون اسپیکر هوشمند Echo را از طریق یک پیشنهاد به مشترکان Prime ارائه داد ، در جهان رونمایی شد و سال بعد در عموم ایالات متحده آمریکا به سرعت پخش شد. الکسا در حال حاضر در بیش از 40 کشور در سراسر جهان در دسترس هستند ، برزیل جدیدترین مورد اضافه شده در اواخر سال 2018 است. از اوایل سال 2019 ، آمازون گزارش کرد که بیش از 100 میلیون دستگاه هوشمند با قابلیت استفاده از الکسا در سراسر جهان است. بسیاری از کسب و کار ها در افزایش رنک الکسا خود توجه ویژه ای دارند.

در واقع رتبه الکسا یک سیستم رتبه بندی جهانی است که به منظور محبوبیت ، میلیون ها وب سایت را در اختیار دارد. هرچه رتبه الکسا کمتر باشد ، وب سایت محبوب تر است. سیستم رتبه بندی جهانی است که از داده های ترافیک وب برای لیست محبوب ترین وب سایت ها استفاده می کند.

در این مقاله ، شما می دانید که در مورد رتبه الکسا ، نحوه محاسبه آن ، نحوه بهبود آن ، سایت های دارای رتبه برتر و موارد دیگر بدانید.

رتبه الکسا به معنای واقعی کلمه میلیون ها وب سایت را به دلیل محبوبیت در رده های مختلف قرار می دهد ، هرچه رتبه الکسا کمتر باشد ، سایت شما محبوب تر است. همچنین ، چگونگی عملکرد یک وب سایت نسبت به سایر سایت ها ، این امر را تبدیل به یک معیار مفید برای تجزیه و تحلیل رقابتی می کند.

کاهش رتبه الکسا

هر صاحب مشاغل می داند که رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو ضروری است. اگر شما در موتور جستجو یافت نمی شوید ، یافتن مشتری برای شما کار آسانی نیست.

با این حال ، نوع دیگری از رتبه بندی وجود دارد که امروزه بسیاری از شرکت ها بر روی آن تمرکز می کنند. این اسرارآمیزتر است و بیشتر مردم از معنای آن اطمینان ندارند.

رتبه الکسا ، به زبان ساده ، میزان محبوبیت یک وب سایت را اندازه گیری می کند. اما محبوبیت دقیقاً به چه معناست؟

اگرچه ما به دلیل روش انحصاری آنها هرگز دقیقاً نمی دانیم ، اما تیم الکسا توضیح می دهد که رویکرد رتبه بندی آنها “با استفاده از میزان بازدید و بازدید بازدیدکننده سایت از سه ماه گذشته انجام می شود.”

در حالی که این موضوع هنوز کمی مبهم است ، اما ما یک ایده کلی در مورد تأثیرگذاری در رتبه بندی داریم.

رتبه الکسا از این نظر مهم است که داده های سطح بالایی را در مورد چگونگی ترافیک و مشارکت در اختیار شما قرار می دهد. این داده ها به شما امکان می دهد درک بهتری از سایت خود و ایده کلی در مورد اینکه برای بهبود “محبوبیت” خود کار کنید ، داشته باشید.

چگونه رتبه الکسا کار می کند؟

رتبه الکسا با ترکیب ترافیک تخمینی سایت و همچنین درگیری بازدید کنندگان در طی سه ماه گذشته محاسبه می شود. ترافیک و درگیری از داده های ارائه شده توسط نوار ابزار آن تخمین زده می شود. این بر عملکرد مرور کاربر نظارت می کند که به عنوان نمونه تمام کاربران اینترنت عمل می کند. اگر می خواهید داده ها را به رتبه ارتقا دهید. برای شروع فقط باید نوار ابزار Alexa را بارگیری و نصب کنید.

این رتبه الکسا وب سایت بازدید شده را نشان می دهد. همچنین داده های ترافیک را به یک سرور مرکزی ارسال می کند ، آدرس IP شما و URL مورد بازدید شما را ضبط می کند.

رتبه الکسا چگونه محاسبه می شود؟

بنابراین ما به طور خلاصه در مورد این موضوع صحبت کرده ایم اما اجازه دهید کمی بیشتر با جزئیات بررسی کنیم. طبق وب سایت رسمی الکسا ، این رتبه با استفاده از ترکیبی از میانگین بازدیدکنندگان منحصر به فرد روزانه سایت و تعداد تخمینی بازدید از صفحه در سایت طی 3 ماه گذشته محاسبه می شود.

داده ها برای سیستم رتبه بندی آنها براساس ترافیکی است که توسط “صفحه جهانی داده” آنها ارائه شده است. این داده ها از کاربران اینترنتی جمع آوری می شود که از یکی از افزونه های مرورگر موجود برای Google Chrome ، Firefox ، Internet Explorer و غیره استفاده می کنند.

رتبه جهانی الکسا نشان دهنده محبوبیت سایت شما در سراسر جهان است و رتبه محلی الکسا نشان دهنده محبوبیت در کشوری است که دامنه در آن ثبت شده است. با نصب تولبار الکسا به راحتی می توانید Alexa Rank سایت خود را پیدا کنید.

علاوه بر این ، اگر شما هم مرتباً مرتبه Alexa خود را بررسی می کنید ، می توانید پسوند Alexa Traffic Chrome یا SEOQuake را نصب کنید (که داده های مفید دیگر SEO را به شما می دهد) ، بنابراین می توانید به سرعت رتبه هر صفحه ای که بازدید می کنید را مشاهده کنید.

آیا رتبه الکسا مهم است؟

Alexa Rank یک ابزار بسیار مهم برای بازاریابان است زیرا توانایی تبلیغات یک سایت را نشان می دهد. دامنه هایی که دارای رتبه الکسای پایین هستند. به طور کلی ارزش بیشتری نسبت به دامنه های دارای رتبه الکسای بالاتر در نظر گرفته می شوند.

داشتن نمره پایین الکسا می تواند CPC را که از طریق شبکه تبلیغاتی خود دریافت می کنید افزایش دهد یا حتی به شما کمک کند. تبلیغات بومی خوبی را در سایت خود قرار دهید.

چگونه رتبه الکسا خود را ارتقا می دهید؟

دانستن رتبه الکسا و افزایش رنک الکسا شروع خوبی است. اما چگونه رتبه الکسا خود را ارتقا می دهید؟ آیا شما حتی نیاز دارید؟بیایید با جزئیات بیشتری به رتبه بندی الکسا بپردازیم. رتبه بندی الکسا خوب چیست؟

الکسا وب سایت ها را از شماره 1 تا به ظاهر بی نهایت رتبه بندی می کند. در حال حاضر بیش از 1.5 میلیارد وب سایت وجود دارد که می تواند توسط الگوریتم الکسا رتبه بندی شود. ارتباط مستقیمی بین رتبه الکسا و سئو وب سایت نیز وجود دارد.

گوگل شماره 1 وب سایت در جهان با توجه به رتبه بندی الکسا است. در حالی که برای تعیین رتبه الکسا خوب محدوده دقیقی وجود ندارد. اما به طور کلی هرچه عدد کمتر باشد ، بهتر است. به نظر می رسد هر رتبه الکسا از 30000 بسیار بالا در نظر گرفته می شود.

این رتبه الکسا چگونه تصمیم گرفته شده است؟ تیم الکسا توضیح می دهد. که “میزان ترافیک و میزان تعامل با رفتار مرور افراد در صفحه جهانی ما تخمین زده می شود. که نمونه ای از میلیون ها کاربر اینترنت است که از یکی از چندین پسوند مختلف مرورگر استفاده می کنند. ما همچنین بسیاری از داده های ترافیک خود را از منابع مستقیم. از جمله سایتهایی که برای نصب اسکریپت الکسا و تأیید معیارهای خود انتخاب کرده اند ، جمع آوری می کنیم. “

با رقبای خود مقایسه کنید

وقتی نوبت به وب سایت شما می رسد. می توانید رتبه بندی الکسا خود را با برخی از نزدیکترین رقبای خود مقایسه کرده و به آنها اشاره کنید. باز هم ، رتبه الکسا به میزان تخمین زده شده برای بازدیدکنندگان و میزان بازدیدکنندگان خلاصه می شود. مرور صفحات برتر رقبا و دیدن میزان ترافیک ایجاد شده می تواند شما را در جهت صحیح خود هدایت می کند.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی