آگهی اینترنتی

آگهی اینترنتی

آگهی اینترنتی

آگهی اینترنتی چیست ؟ آیا می دانید کدام یک از انواع تبلیغات آنلاین بیشترین تأثیر را به همراه دارد؟ چه نوع تبلیغاتی برای کسب و کار ما مناسب تر است ؟ چگونه بهترین تبلیغات را شناسایی کنیم؟ تعریف های گوناگونی برای تبلیغات وجود دارد، اما هر گونه فعالیتی که با تولید اطلاعات، با هدف افزایش فروش در حرفه و یا هر فعالیتی صورت گیرد. تبلیغات گفته می شود. و یا به عبارتی، تبلیغات به معنای ابلاغ یک پیام از طریق یک رسانه به یک گروه از افراد می باشد.

تکامل اینترنت باعث شده تا بیشتر و بیشتر قالب های تبلیغاتی مبتنی بر اینترنت در بازار ارائه شود. در حقیقت ، امروزه انواع مختلفی از تبلیغات آنلاین وجود دارد که شما نیز می توانید در یک استراتژی بازاریابی مشابه ادغام کنید. شناختن کلیه راه های تبلیغاتی مهم است اما مهم است که یک نمودار جریان برای اهداف تجاری خود ایجاد کرده تا بهترین ترکیب برای دستیابی به اهداف گفته شده بدست آورید. بنابراین ، اگر می خواهید انواع مختلف تبلیغات آنلاین و قالب های مختلف تبلیغاتی در کنار شما باشند ، توصیه می کنیم با طراحی استراتژی شروع کنید که یک یا چند گزینه زیر در آن قرار بگیرد.

انواع آگهی اینترنتی آنلاین

تبلیغات بومی. این اصطلاح با تبلیغات آنلاین غیر متعارف تر همراه است. به عبارت دیگر ، از یک استراتژی استفاده می کند که از قالب های بنر یا محتوای حمایت شده در تلاش برای جلب اعتماد کاربر با ارائه راه حل هایی برای مشکلات خود ، استفاده می کند.

ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید اما ساده ترین آن ها ایجاد یک وبلاگ است. در وبلاگ می توانید در مورد موضوعات مربوط به بخش های گوناگون فعالیت خود صحبت کنید ، تصاویر و موارد مفید و جالب برای کاربران خود درج کنید. از آنجا ، با استفاده از سئو ، بازاریابی ایمیل و پرورش سرب ، می توانید با موفقیت محتوای مورد نظر خود را در هر مرحله از فروش ارائه دهید که ممکن است مشتریان بالقوه خود را پیدا کنند. بهترین چیز در مورد این قالب ها این است. آن ها به هیچ وجه مزاحم نیستند ، و به همین دلیل از نظر عموم مردم و همچنین افرادی که به استفاده از مسدود کننده های تبلیغاتی متوسل می شوند بسیار با ارزش هستند.

چرا آگهی اینترنتی؟

مزیت هایی که این گونه تبلیغات دارند اینست که ارزان تر و راحت و سریع هستند، متمرکز و هدفمند، قابلیت ردگیری بینندگانرا دارند ، وابسته به زمان و مکان نیستند ، قابلیت هدف گیری دقیق مخاطبین اصلی و قابلیت سریع و ارزان تحلیل بازخورد و تغییر در رویهرا دارا میباشند
، هدف گیری دقیق مخاطبین اصلی را انجام میدهند و حق الزحمهٔ اولیهٔ کمی دارند و مهمتر از همه حوزهٔ دسترسی وسیعی را در بر میگیرند.
به طور کلی انواع مدل کسب و کار اینترنتی به شرح زیر می باشد:

-کسب و کار مبتنی بر محتوا : براساس این مدل از کسب و کار، ناشران اینترنتی می‌بایست با ارائه محتوای ارزشمند و مهم برای مخاطبین خود، ترافیک سایت خود را افزایش دهند.

-مبتنی بر ارائه خدمات متنوع اینترنتی: در این روش ناشران اینترنتی خدمات متنوعی را برای مخاطبین فراهم می‌آورند که از آن جمله می‌توان به فراهم آوردن امکان استفاده از پست الکترونیک، اتاقهای گفتگو و یا پیغام رسانه ها اشاره کرد. در این روش میزان موفقیت سایت به کیفیت خدمات ارائه شده بستگی دارد. چرا که تعداد استفاده کنندگان از این خدمات با میزان کسب درآمد تبلیغاتی این شرکتها رابطه مستقیم دارد.

– مبتنی بر فراهم آوردن امکان جستجوی سایتهای مختلف : سایتهای مبتنی بر این مدل با فراهم آوردن امکان جستجو در میان سایتهای گوناگون و طبقه‌بندی آن سایتها براساس محتوا، خدماتی را به کسانی که در جستجوی موضوع یا مطلب خاصی می‌باشند ارائه می‌نمایند. از زمره سایتهای بسیار معروف در این گروه می‌توان یاهو را نام برد.

تبلیغات مبتنی بر پست الکترونیک به چند روش انجام میشود:

1- خبرنامه‌های اینترنتی توسط شرکت و یا نماینده فروش شرکت تهیه شده و برای گروه خاصی ارسال می‌شوند و خدماتی را به مشتریان ارائه می‌کنند
2-گروه‌های گفتگو هستند، که در میان جمعی با علایق مشترک ایجاد می‌شوند.

3- کانال بازاریابی ، هر کانال بر روی اخبار گروه مشخصی از کالاها و خدمات متمرکز می‌شود.

و اما از معایب و اشکالات تبلیغات اینترنتی میتوان به تبلیغات ناخواسته نیز اشاره کرد که شامل Pop-up و Pop-under می‌شود.

اگر بخواهیم تبلیغات اینترنتی را بطور کل تعریف کنیم به چند شاخه تقسیم میشوند.

1-فرایند های تبلیغاتی که فرایندهایی هستند مهندسی شده و دقیق و مناسب برای ایجاد یک راه‌حل کار برای تبلیغات اینترنتی

2-زیرساختهای سیستمی که یکی از بخش‌های ضروری تبلیغات اینترنتی می‌باشند. مانند زیرساختهای

شبکه‌ای که سیستمهای فرعی را به هم ارتباط می‌دهند.

3-تکنولوژی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که در این نوع، تکنولوژیهای پیشرفته نقش مهمی را در توسعه تبلیغات اینترنتی ایفا می‌کنند.

همانطور که می دانید، روش های مختلفی به منظور اجرای تبلیغات وجود دارد. برخی از آن ها شامل روش های هدف‌گیری مشتریان و همچنین تعامل بین آن ها، روش های ارائه تبلیغات، معامله فضاهای تبلیغاتی و روش های پرداخت، ردگیری تبلیغات و ارزیابی عملکرد تبلیغات می باشد.

نتیجه گیری

اینها انواع تبلیغات هستند که هم اکنون وجود دارد. با این حال ، آنها به راحتی می توانند در سال های آینده پیشرفت بسیاری داشته باشند. همانطور که می دانید امروزه حضور در خط مقدم اینترنت و فناوری های جدید بسیار مهم است. با انجام این کار ، خطوط جدید ارتباطات تجاری با مشتری بالقوه می توانند باز شوند.

اکنون ، زمان رسیدن طراحی استراتژی تبلیغاتی شرکت شما است، به خاطر داشته باشید که برنامه ریزی پیچیده یک ضرورت است. علاوه بر این ، شما باید تصمیم بگیرید که از چه قالب های تبلیغاتی می خواهید استفاده کنید.

_____________________________________

راه های ارتباطی با دیجیتال مارکتینگ پیرایه

شماره تماس: 09121458032

پیج اینستاگرام دیجیتال مارکتینگ پیرایه

کانال آپارات دیجیتال مارکتینگ پیرایه

_____________________________________

سایر مطالب

طراحی صفحات وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی